Koncerty

W sobotę, 11 maja, odbył się w Świetliku kolejny Przegląd Muzyczny, w którym wystąpili uczestnicy zajęć muzycznych: nauki gry na gitarze, perkusji i grający w zespołach muzycznych. Ich instruktorzy: Marcin Kołdra (gitara), Darek Dynowski (perkusja) i Robert Grzeszczak – zespoły, od wielu lat kształcą muzycznie naszą młodzież. I wyniki mają wyjątkowo dobre. Dzieci i młodzież pokazali, że muzyka to ich pasja, że to zainteresowanie, które kształtuje ich umiejętności, ale też postawy życiowe. Pokazali, że czas wolny od nauki można spędzać kreatywnie i w świetnym towarzystwie. Są ze sobą zaprzyjaźnieni, widać, że lubią siebie nawzajem i swoich instruktorów. Warto dodać, że zajęcia w Świetliku są bezpłatne.
Szacowne Jury, w składzie: Dariusz Marcinkowski, Marian Sieradzki, Jarosław Olejnikowski, Robert Bek, Artur Tolak, Jarosław Woszczyk i Artur Kozieł wysoko ocenili poziom gry, zależny oczywiście od czasu pobierana nauk i wieku uczniów, wnioskując, o wyróżnienie wszystkich wykonawców..
Gratuluję wszystkim zwycięzcom i ich rodzicom, którzy wspaniale wspierają zainteresowania dzieci. I bardzo dziękuję za udział i głośny aplauz po każdym utworze.
Na zakończenie, piosenką „Powstań”, w wykonaniu zespołu 2314 uhonorowani zostali członkowie Stowarzyszenia Raszyńskich Rodzin Abstynenckich ARKA, Na zdjęciach możecie Państwo zobaczyć wszystkich wykonawców.