Droga do Siebie

Droga do siebie

DROGA DO SIEBIE – warsztaty prowadzone przez p. Iwonę Jędral

Już w środę 18 stycznia, rozpoczyna się kontynuacja warsztatów dla kobiet „Droga do Siebie” w Gmina Raszyn

Jest to cykl systematycznych warsztatów adresowanych do kobiet, które biorą odpowiedzialność za swój los, aktywnie uczestniczą w procesie własnej zmiany.

Warsztaty kontynuują Panie, które są już w procesie, jednak możesz dołączyć teraz, lub do zupełnie nowej grupy, która rozpocznie spotkania na wiosnę 2023.

Na spotkaniach będziemy uczyć się rozpoznawać i akceptować własne emocje i potrzeby, będziemy uczyć się rozumieć swoje postępowanie i traktować siebie z szacunkiem, będziemy uczyć się wyrażać swoje marzenia, poznawać i realizować swoje wartości, będziemy uczyć się stawać we własnej obronie i radzić sobie z lękiem. Będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

– kim jestem i czy żyję w zgodzie ze sobą?

Każde spotkanie dotyczy innego tematu. Możesz być na jednym spotkaniu, lub na każdym. Będziemy wychodzić ze starych schematów, które kierują naszym życiem, otwierać się na rzeczywistość, poznawać własne emocje i uczyć radzenia sobie z nimi. Będziemy uczyć się brać odpowiedzialność za własne szczęście.

Może potrzebujesz pobyć w gronie podobnych sobie, wrażliwych kobiet?

Może potrzebujesz odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań?

Może masz ochotę spędzić przyjemnie czas?

Każdy powód jest ważny.

Jeśli masz gotowość, zapraszam już 18 stycznia o godzinie 18, spotkanie będzie trwać 2 godziny, jest bezpłatne i odbywa się w Świetlicy Środowiskowej Świetlik w Rybiu, ul. Spokojna 23.

Obecne spotkania będą odbywać się w raz w miesiącu, w środę.

Od marca 2023 rozpocznie się nowy cykl warsztatów dla kobiet, które będą co dwa tygodnie. W chwili obecnej przyjmowane są zapisy do grupy. Zmierzamy do tego, by powstała grupa zamknięta, do systematycznej pracy własnej.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: kontakt@iwonajedral.pl lub na Messenger.